Ieder jaar opnieuw is het Hohnbachtal een bloementapijt van wilde narcissen. En terwijl iedereen zich vergaapt aan de gele pracht reiken de bosanemoontjes langzaam maar zeker hun wit kopje naar de prille voorjaarszon. Hier en daar komen de bladeren van de mannelijke orchis en de purperorchis boven en eind april begin mei staan de orchideeën volop in bloei. Soms wil een langpotig insekt ook wel mee op de foto.
Prachtige foto’s,de lente is toch een mooi seizoen.
LikeGeliked door 1 persoon
Inderdaad Guido, het is ook een druk fotoseizoen. En hartelijk dank!
LikeLike
Mooie foto’s van deze bloemenweelde.
LikeGeliked door 1 persoon
Bedankt Joke, ieder jaar is het opnieuw een uitdaging om in het Hohnbachtal de bloemen te fotograferen.
LikeGeliked door 1 persoon
Hola Greta, me gusta mucho las texturas de la segunda fotografía. Muy bonita la serie. Saludos
LikeGeliked door 1 persoon
Muchas Gracias Pepe!
LikeGeliked door 1 persoon
Mooie foto´s! Toch een schoon streek hé, waar wij wonen. De ogen van een fotograaf hebben me er maar weer eens op gewezen. Zie mijn column: https://wordpress.com/posts/ingridvdk.wordpress.com?s=kort+rokje
LikeGeliked door 1 persoon
Dank je wel Ingrid! Het is hier schoon, maar weinig bekend. Je blogtekst kan ik niet lezen, alleen de titel ‘kort rokje’..
LikeLike
Werkt ie zo? http://wp.me/p49fCa-bU
LikeGeliked door 1 persoon
Ja, nu is het gelukt en nog eens bedankt 😉
LikeLike
Bloemen, je hebt ze in alle kleuren en geuren. Sommigen stralen in de zon, andere houden dan weer meer van een schaduwplekje. Maar allen zijn ze mooi! En ook de mug houd van een bloemetje 🙂 Prachtige foto’s, Greta!
Groetjes, Heidi
LikeGeliked door 1 persoon
Dank je wel Heidi!
LikeLike
Mooie foto’s… ik krijg spontaan lentekriebels!
LikeGeliked door 1 persoon
Dank je wel Hans en lentekriebels zijn altijd een heerlijk gevoel. Blij dat ik je die kan bezorgen.
LikeLike
Dit is GENETEN Greta!
Lieve groetjes van Anna 😀
LikeGeliked door 1 persoon
GENIETEN !! 😉
LikeLike
Had ik wel gedacht; dat geneten vond ik ook wel leuk:):)
LikeGeliked door 1 persoon
Dank je wel Anna!
LikeLike
Prachtige opnamen Greta, de laatste foto is mijn absolute favoriet.
LikeGeliked door 1 persoon
Dank je wel Edward! Ik hoop dat ze er dit jaar opnieuw mooi bij staan. Dde laatste jaren waren ze niet zo mooi, te droge winters.
LikeLike
Heerlijke foto’s, heel puur. En deze bloemen groeien nu in de hele vallei? (Ik kan dat insect geen ongelijk geven 🙂 ; hij of zij past er met die mooie doorschijnende vleugels mooi bij). groetjes, Hanneke
LikeGeliked door 1 persoon
Ja Hanneke, nu hebben we de gele kleur en ook de witte en straks de paarse. En hartelijk dank!
LikeLike
Prachtige foto’s. Die purpere is dat ook een orchidee? Frieda Baldwin705-245-1005
From: VAN KLEIN EN GROOT To: frieda.baldwin@rogers.com Sent: Sunday, April 2, 2017 5:56 PM Subject: [New post] Bloemenpracht #yiv3486235589 a:hover {color:red;}#yiv3486235589 a {text-decoration:none;color:#0088cc;}#yiv3486235589 a.yiv3486235589primaryactionlink:link, #yiv3486235589 a.yiv3486235589primaryactionlink:visited {background-color:#2585B2;color:#fff;}#yiv3486235589 a.yiv3486235589primaryactionlink:hover, #yiv3486235589 a.yiv3486235589primaryactionlink:active {background-color:#11729E;color:#fff;}#yiv3486235589 WordPress.com | Greta DH posted: “Ieder jaar opnieuw is het Hohnbachtal een bloementapijt van wilde narcissen. En terwijl iedereen zich vergaapt aan de gele pracht reiken de bosanemoontjes langzaam maar zeker hun wit kopje naar de prille voorjaarszon. Hier en daar komen de bladeren van d” | |
LikeGeliked door 1 persoon
Bedankt voor je reactie Frie. De purpere orchis is ook een orchidee.
LikeLike